Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Banda idiotów "PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu ludzi pisze na forum...  A ja jutro mam iść do szkoły po feriach i boję się jak zawsze. Czego sie boję? Wzroku bazyliszka o nazwisku ELAK.
Szczerze Ci współczuję i życzę siły w pokonywaniu trudności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem absolwentką i strasznie wkurza mnie to bronienie pani Elak że ona pchneła sprawę rekomontu szkoły do przodu. Guzik prawda! Już za pani Sadkowskiej był zapowiedziany remont, a obecna dyrektorka tylko w odpowiednin czasie przejeła stanowisko. Wsród absolwentów ze świecą szukać takiego, który nie był świadkiem obrażanie przez pania dyrektor ucznia. Praeda jest taka, że chemia była karą i panował tam terror. Trzeba w końcu o tym zacząć mówić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej ogladac spiski nauczycieli na lekcjach... I dziecko znow bedzie namawiane... Szczerze wspólczuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej ogladac spiski nauczycieli na lekcjach... I dziecko znow bedzie namawiane... Szczerze wspólczuje
Konkrety, konkrety, proszę podać konkrety.  Pani Haniu, jeśli Pani jeszcze nie śpi i to czyta, to bardzo proszę przemyśleć swoje zachowanie, bo ta "afera" nie wzięła się z niczego. Proszę tylko o jakąś refleksję, bo już wszyscy się przekonaliśmy, że nie ma Pani honoru i odejście, które byłoby najlepszym wyjściem z sytuacji jest niemożliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice uczniów ze Stołpia i cała rada pedagogiczna to jakieś zarty. wredne suki. caly chelm z was sie smieje. a Sprzataczka KAMINSKA TO NAJWIEKSZE POSMIEWISKO CHEŁMA. 
troche wyczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i teksty sie powtarzaja chyba nauczycielki piszą jedna przez drugs I się nakręcają... Bo nic mądrego nie piszą tylko indolentnie kraczą miłych snow... Może jakiś inny temat ... Czekamy na kolejne abdykacje. ...grono z chelma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się marzy jedna abdykacja.... Elakowej :) PS. nauczycielką nie jestem :)
Tak czytam i teksty sie powtarzaja chyba nauczycielki piszą jedna przez drugs I się nakręcają... Bo nic mądrego nie piszą tylko indolentnie kraczą miłych snow... Może jakiś inny temat ... Czekamy na kolejne abdykacje. ...grono z chelma
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Haniu takiej popularności to nawet Pani Fisz nie miała w trakcie wyborów... Chyba tak Pani nie lubią bo ma pani styl i jest przebojowa pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche wyczucia...
  Wyczucia brak u dyrektorki więc brakuje go i jej obrońcom. Ale wiadomo - poziom trzymają jeden wspólny - z samego dna szamba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abdykuje to królowa ... Używaj slow ze zrozumieniem szanowna pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitler tez był przebojowy....    
Pani Haniu takiej popularności to nawet Pani Fisz nie miała w trakcie wyborów... Chyba tak Pani nie lubią bo ma pani styl i jest przebojowa pozdrawiam
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się marzy jedna abdykacja.... Elakowej :) PS. nauczycielką nie jestem :)
Jesteś nauczycielem :) Spełnienia marzeń ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to właśnie jest na wsi, plotka tworzy plotkę, głupie babska nie maja co robic tylko wymyslaja. a pozniej dziwia sie ze nikt na to nie reaguje jak to tylko same glupoty i klamstwa. gmina ma wazniejsze sprawy niz jakies problemy glupich bab. wojt ma pod soba jeszcze 10 innych szkol a przez was musi zajmowac sie stolpiem i jakimis klamstwami. zamiast gmina sie rozwijac to przez was durne baby bedzie sie cofala bo wojt musi sie skupiac na jakichs problemikach. a prasa zarabia , a biedna Pani Hania niszczy sobie zdrowie. umiecie doprowadzić człowieka do rozpaczy. SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU  SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU  SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU SZCZUJNIA W STOŁPIU  
najlepszym rozwiązaniem będzie w takim razie przeniesienie Pani Dyrektor do jakiejś miejskiej placówki. Skoro nie może dogadać się wieśniakami, współpraca z ludźmi z miasta, bardziej otwartymi, wykształconymi, no co tu duzo gadać, nie bójmy się użyć tych słów -mądrzejszymi, bedzie bardziej owocna.  a tak na serio to żal mi pana panie "rodzic", ale co ja tam wiem jestem głupią, znudzoną zyciem babą ze wsi. GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI GŁUPIA BABA ZE WSI. ale jednak z klawiszy "ctrl+x" też umiem skorzystać. proponuje jeszcze skopiować sobie słowo "padu" wkleić pary razy i szybko czytać. ubaw po pachy   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  najlepszym rozwiązaniem będzie w takim razie przeniesienie Pani Dyrektor do jakiejś miejskiej placówki. Skoro nie może dogadać się wieśniakami, współpraca z ludźmi z miasta, bardziej otwartymi, wykształconymi, no co tu duzo gadać, nie bójmy się użyć tych słów -mądrzejszymi, bedzie bardziej owocna. 
  Ale jak? Przecież Chełm ją wykopał, bo w poprzedniej szkole tez narobiła afery, którą dziwnym trafem wyciszono. Chełm jej nie weźmie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak? Przecież Chełm ją wykopał, bo w poprzedniej szkole tez narobiła afery, którą dziwnym trafem wyciszono. Chełm jej nie weźmie :(
 Jeszcze Warszawa jest:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak? Przecież Chełm ją wykopał, bo w poprzedniej szkole tez narobiła afery, którą dziwnym trafem wyciszono. Chełm jej nie weźmie :(
Jeny ale wy jestescie puści, jak sucha studnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów "PRAWDZIWI CHRZEŚCIJANIE"
A na czele pani dyrektor, zawsze w pierwszej lawce w kosciele. Nikt sie chyba nie dziwi, ze Pan Bog nie rychliwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jeszcze Warszawa jest:)
Szczecin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczecin!
Lepiej Lizbona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...